Vyberte svoju krajinu alebo región.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의SvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαDeutsch

Súlad so smernicou RoHS

RoHS, legislatíva bezolovnatých látok, smernica 2002/95 / ES o obmedzení používania určitých nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach, sa bude uplatňovať v celom Európskom spoločenstve od 1. júla 2006.

Jeho cieľom je jednoduché odstránenie celkovo šiestich látok z elektrických a elektronických zariadení (EEZ), čím prispieva k ochrane ľudského zdravia a životného prostredia.

Hoci smernica o nebezpečných látkach je smernicou Európskej únie (EÚ), výrobcovia EEZ mimo Európy musia dodržiavať tieto právne predpisy aj vtedy, ak sa zariadenie, ktoré vyrábajú, nakoniec dováža do členského štátu EÚ.

Vyhlásenie o dodržiavaní pravidiel RoHS

Spoločnosť DAC sa v snahe podporiť našich zákazníkov a dodávateľskú základňu zaviazala dodržiavať smernicu RoHS. Na základe tohto úsilia budeme pomáhať našim výrobcom, ako aj našim zákazníkom, riadiť zavedenie RoHS. Zahrnuté do tohto procesu riadenia sú nasledovné.
  • Dodávateľské pravidlá: Informujte našich zákazníkov o pravidlách RoHS našich výrobcov, pretože tieto pravidlá sa naďalej vyvíjajú.
  • Špecifické informácie o časti: Informujte zákazníkov o podrobnostiach o konkrétnych číslach týkajúcich sa dodržiavania predpisov, pretože tieto informácie sú dostupné od našich dodávateľov.
  • Riadenie zásob: Poskytnite pomoc pri riadení prechodu nevyhovujúceho inventára do inventára vyhovujúceho požiadavkám (konkrétne riadenie produktovodov).
  • Trhové požiadavky: Uchovávajte našich dodávateľov na trh s konkrétnymi potrebami zákazníkov, čo im umožní lepšie reagovať.
  • Vzdelávanie: V úzkej spolupráci s našimi dodávateľskými partnermi bude DAC čo najlepšie poskytovať našim zákazníkom a zamestnancom najaktuálnejšie dostupné informácie týkajúce sa RoHS.

Odmietnutie zodpovednosti: Upozorňujeme, že vyhlásenia uvedené na tejto stránke nepredstavujú právnu radu a poskytujú sa bez akejkoľvek záruky presnosti. Tento materiál predstavuje našu interpretáciu environmentálnych predpisov, ktoré boli prijaté alebo sa zvažujú v rôznych regiónoch celého sveta. Pred tým, než budete konať s niektorou z týchto informácií, budete musieť overiť správnosť našej interpretácie u vášho právneho poradcu.