Vyberte svoju krajinu alebo región.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의SvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαDeutsch

Politika kvality

Politika kvality

Poskytovať špičkové produkty a dokonalé služby zákazníkom po celom svete prostredníctvom štandardizácie, technologickej inovácie a neustáleho zlepšovania.
Budúcnosť našej organizácie závisí od kvality.

Environmentálna, zdravotná a bezpečnostná politika

Vytvárame ekologické produkty prostredníctvom technologických inovácií, súlad s environmentálnymi predpismi, zabraňujeme znečisteniu, šetríme zdroje a venujeme sa neustálemu zlepšovaniu životného prostredia.
Pravidelne komunikujeme a zainteresujeme všetky zainteresované strany v našom úsilí udržiavať účinný systém riadenia životného prostredia, zdravia a bezpečnosti. Táto politika v oblasti životného prostredia, zdravia a bezpečnosti je v plnej miere schválená vedením s cieľom zabezpečiť jej implementáciu na všetkých úrovniach v rámci organizácie a je prístupná verejnosti.

Pravidlá OH & S

Dodržiavanie zákonných a regulačných požiadaviek, vytvorenie zdravého a bezpečného pracovného prostredia, odborná príprava a publicita v oblasti zdravia a bezpečnosti a neustále zlepšovanie riadenia zdravia a bezpečnosti, prevencia úrazov a chorôb.

Pravidlá pre nebezpečné látky

Aby sme chránili jediné životné prostredie pre človeka, krajinu, deklarujeme, že výrobky vyrábané komponentmi IC spĺňajú požiadavky smernice EÚ RoHS a súvisiacich zákazníkov.

Pracovná politika

Ľudia orientovaní, zamestnanci & zákazník & orientovať sa na obchodných partnerov, dodržiavať platné zákony a predpisy, chrániť životné prostredie, plniť sociálne zodpovednosti a neustále ho zlepšovať.

Politika podnikovej etiky

Musíme dodržiavať najvyššie etické požiadavky a zaväzujeme sa: spravovať obchod čestne, zakázať korupciu, vydieranie a spreneveru; zakázať ponuku alebo prijatie úplatkov; zverejňovať informácie týkajúce sa obchodných činností, štruktúry, finančnej situácie a výkonnosti; dodržiavať a chrániť práva duševného vlastníctva; dodržiavať zásadu spravodlivého obchodu, reklamy a hospodárskej súťaže; chrániť dôvernosť informátorov; aktívne zapojiť do komunity.
Pre viac informácií o našej politike kvality, kontaktuj nás,